AKTUÁLNĚ 29.6.2016
famózní Trophy 6 za 29.900,-Kč
mechanické vozíky -3.090,- Kč
výprodej pro květen -sledujte rubriku AKCE
čtyřkolky
video čtyřkolky BOGI I zde
- detailní recenze terénního vozíku v Trophy Booster - zde

prodejna

Prodejna a servisní centurm - Semily

infolinka 483 311 603
              731 441 608

e-mail: info@invalidni-voziky.cz

ekonomický úsek, reklama:
p.Štehulová


elektrické vozíky BOGO
Nádražní 214
513 01 Semily


IČO, DIČ
IČO: 72864648
DIČ: CZ7706223668

bankovní spojení: 43-7454530227/0100

kudy k nám ?

Náš areál naleznete u nádražní budovy v Semilech. Jedná se o nízkou budovu těsně nad silnicí - parkování v areálu.

semily prodejna

O nás

Společnost BOGO - elektrické vozíky záhájila činnost v r. 2007, kdy zakládající, doposud aktivní člen dovezl s rodinou přivezli z Holandska první elektrický skútr pro dědečka. Ůspěch to byl veliký a vozík se osvědčil i v našem domácím kopcovitém terénu. Díky tomu, že náhle vznikla poptávka jsme se rozhodnuli k založení firmy, abychom tak mohli tuto parádní věcičku poskytovat i ostatním uživatelům.K prodeji těchto vozíků jsme přišli, a jak se u nás říká, jako "slepí k houslým" . Můj dědeček, kterému je 81 let a má 120 kg, sháněl něco co by mu pomohlo se opět dostat mezi lidi. Díky rodinnému zázemí v Holandsku jsme koupili první elektrický vozík. Prakticky všichni starší lidé v Holandsku a hůře se pohybující mají vždy některý z těchto vozíků.
Jaké to bylo pozdvižení a hlavně radosti pro dědečka... Věřte nebo ne, ale právě tato radost udělala na mě tak silný dojem, že jsem se rozhodnul se podělit s ostatními. Bohužel, zdarma to ještě nejde..:( Lidé Vás zastavují na silnici a ptají se , co že to je a hlavně odkud. Pak jsme přivezli ještě další elektrické vozíky, spíše pro známé. Pak už to byla jenom otázka času, kdy jsme se rozhodnuli vybudovat firmu, která by finančně neparazitovala na Vás - a nabízela tak čestné jednání, kvalitní podporu a servis. Příkladem mohou být fotografie námi prodávaných produktů. Snažíme se všehchny vyfotit "IN NATURA" v provozu, abyste tak měli objektivní možnost zhodnotit vozíček.
Co Vám řekně vyretušovaná fotka z katalogu...?

Během této doby se neustále rozrůstali nejenom řady našich klientů, ale i portoflio nabízených služeb. Technicky jsme se velmi učili, otevřeli jsme servisní centrum, které je plně vybaveno pro kompletní diagnostiku.
V dnešní době kromě regenerace baterií umíme i diagnostikovat složitější závady. Domníváme se tedy, že kromě prodeje jsme schopni nabídnout zákazníkům velmi kvalitní záruční i pozáruční servis, který se v ČR těžko hledá.

celkový Trophy Booster 5

nabídka služeb
prodej nových elektrickcýh skútrú a invalidních vozíků
bazar .invalidní vozíkjy, elektrické skútry, mechanické vozíky, chodítka
diagnostika akumulátorů
prodej akumulátorů
prodej duší,plášťů
diagnostika řídících jednotek - CURTIS, SDRIVE, PG DRIVE, VR2, EGIS,
prodej řídících jednotek
uskladnění vozíků

PRODEJNA, SERVISNÍ CENTRUM

Při návštěvě prodejny Vám profeisonálně poradíme a tím nejvhodnějším způsobem se pokusíme Vám zkvalitnit volnočasové aktivity.
Vyberte si tak z množství produktů, které zde naleznete.

Od založení společnosti jsme k r. 2015 zajistili prodej asi cca 2000 vozíků a skútrů, dalších 4000 zákazníků si zakoupilo některý z ostatních produktů našeho sortimentu.

V dnešní době jsme asi jedni z mála, kteří opravdu rozumí invalidním vozíkům a skútrům a hlavně kdo Vám je opraví na profesionální úrovni.
Během těch pár let zde přibyly další firmy, ale ty jenom prodávájí. Fyzicky zboží ani nemají, tím spíše prodejnu.
K čemu Vám je vozík, který sice koupíte o 500 Kč levněji, ale v záruce a po záruce Vám jej prodávající není schopen opravit? Tyto vozíky většinou končí u nás.
Nyní již máme jasné místo na trhu.


Koupí některého z námi nabízených produktů si tak kupujete nejenom značku skútru nebo vozíku, ale značku - BOGO

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2011 Andrej Bokotej | powered by ABi |