AKTUÁLNĚ 29.6.2016
famózní Trophy 6 za 29.900,-Kč
mechanické vozíky -3.090,- Kč
výprodej pro květen -sledujte rubriku AKCE
čtyřkolky
video čtyřkolky BOGI I zde
- detailní recenze terénního vozíku v Trophy Booster - zde

Nejsilnější vozík pro pohodovou jízdu - čtyřkolka GOLIAS II- 81.900,-Kč

tříkolky pro dospělé

Konečně se nám podařilo dostat absolutní  novinku na špici pomyslného žebříčku skútrů pro invalidy. Doposud jsme měli možnost, stejně jako naši zákazníci, důkladně otestovat velmi dobrou čtyřkolku BOGI I .

V jedné větě  - vozík GOLIÁŠ nastavil laťky velme, velmi vysoko, uvidíme, možná už to výše ani nepůjde. A proč…?

Znáte-li Symfonii č.9 –Novosvětská od Antonína Dvořáka, tak jistě budete vědět, co tím máme ihned na mysli. Takové jsme totiž měli první dojmy (které ovšem zůstávají) z této novinky.

Goliáš je rozměrově téměř stejný jako vozík BOGI I. dxšxv : 156x70x121 cm. Opticky je to však zcela jiný vozík, stejně jako konstrukčně. Vpředu dominuje masivní větrný štít, ze kterého vystupují regulovatelná řídítka. Ovládání je páčkové, s řídítkami  se  velmi citlivě zatáčí, je to velmi podobné jízdnímu kolu. Veškeré funkce se ovládají  na středovém panelu.

Co dělá opravdu výjimečným tento vozík je pohonná jednotka. To se projevuje nejenom na výkonu, ale díky hmotnosti i na opravdu pohodlné jízdě.

 Ve vozíku jsou tři baterie  (dvě vzadu, jedna vpředu) tzn. že ve vozíku je motor 36 V. My jsme zkoušeli nejvyšší verzi vozíku, tzn. s motorem 36V/1200W. Ve standardní verzi to je motor 950W. A věřte, že veškeré neduhy spojené se slabšími elektromotory tento vozík nemá. Přijedete-li např. k obrubníku, zastavíte-li u něj a znova se rozjedete, vozík obrubník prostě přejede bez jakékoliv nutnosti vozík více rozjet a setrvačností obrubičky přejet jako tomu je u ostatních modelů. Věřte, že vozíky známe velmi dobře, ale tento model nás doslova  a do písmene nadchnul hlavně díky jízdním vlastnostem.

Porovnáme-li tak vozík BOGI I a Goliáš máme zde již úplně jiné vozíky, každý určený pro trochu jiné podmínky.  Díky opravdu velké hmotnosti je tento vozík velmi pohodlný i na nerovnostech, jízda se podobá téměř autu, tzn. vjedete-li do díry, tak GOLIÁŠ  s Vámi nedrcne jako ostatní vozíky, ale ladně se zhoupne. Potřebujete-li mít např. páteř opravdu v klidu nebo dělá-li Vám problémy drncavá jízda, tento vozík bychom co se týká pohodlí za jízdy, řadili ihned za trojkolku Tropy Booster 5. A to je GOLIÁŠ  čtyřkolka …! Zkoušeli jsme s tímto vozíkem jízdu mimo chodník, do svahu cca 40°, když již vozík ale šel na „zadní“, tak jsme toho  nechali.  Věřte, že pár jedincům za rok se podaří motor doslova a do písmene utavit, to se Vám stane, budete-li s jakýmkoliv vozíčkem jezdit tam, kde to kapacitně ten konkrétní model nezvládne. (velká převýšení, náročný terén apod.). Domníváme se, že GOLIÁŠ nechává tyto starosti daleko za (pod) sebouJ. Jako bonus u GOLIÁŠe s nejvyšší verzí je zabudovaný MP3 přehrávač se čtečkou SD karet a USB vstupem stejně jako motor 1250W a baterie 3x 75Ah v ceně.

Potřebujete-li tak každodenní pohodlí ať již pro cestu za doktorem, na nákupy nebo chcete vyrazit teba na Černou horu v Krkonoších, GOLIÁŠ Vás nezklame. V brzké době připravujeme i srovnávací recenze vč. videa vozíků BOGI a GOLIÁŠ.

Takovýto druh vozíku se shání velmi špatně, proto prosím omluvte, nejsme-li schopni Vám tento vozík dodat okamžitě.
Pořízením tohoto vozíku neřešíte žádný kompromis.

Technická data :

-rozměry dxvxš : 156x70x121 cm
- nosnost 200kg
- hmotnost vč. baterií 160kg
- pohotovostní brzda
- kola přední i zadní 15"
- MOD NEUTRAL
- odpružený na všech kolech
- velmi jednoduché intuitivní ovládání
- blinkry
- ukazatel stavu akumulátorů
- regulovatelná houkačka
- osvětlení pro večerní provoz
- 100% stability při 15°ve všech směrech
- velmi rychlý -17km/h
- rychlost plynule regulovatelná
- regulovatelná řídítka
- baterie 55Ah x 3
- vpředu nákupní koš
- nabíječka 36V/6A
- zpětná zrcátka

optimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2011 Andrej Bokotej | powered by ABi |